Vyberte model vozu
VLASTNÍ STYL A DOBRODRUŽNÝ DUCH
i20 Active svým designem demonstruje velice široké možnosti využití tohoto vozu. Jedinečný v každém detailu.

Přední část vozu

Detail přední části vozu Hyundai i20 Active
Přední mlhová světla Výrazná mlhová světla kruhového tvaru pomáhají osvětlit cestu za mlhy nebo silného deště a podtrhují robustnost přední části vozu.
Středový kryt nárazníků Výrazným designovým prvkem nové i20 Active je robustní přední kryt nárazníků. Jasně definuje dobrodružného ducha vozu.
Přední nárazník Tvar předního nárazníků a rozložení jednotlivých komponent přidávají vozu na jeho robustním dojmu.

Boční část vozu

Boční část vozu Hyundai i20 Active
Stříbrné střešní ližiny Střešní ližiny spolu s ostatními detaily vozu tvoří jedinečný celek. Zároveň umožňují rychlou a jednoduchou montáž střešních nosičů.
Boční prahová lišta Boční prahová lišta vůz opticky snižuje , dotváří jeho robustní charakter a zlepšuje ochranu prahu.
17“ kola z lehkých slitin Kola o rozměru 17“ podtrhují sportovní charakter vozu, zatímco jejich nízká hmotnost přispívá ke zlepšení spotřeby paliva. Dostupné jsou i kola o rozměrech 15“ a 16“.

Zadní část vozu

Zadní část vozu Hyundai i20 Active
Světla v zadním nárazníku Kruhové odrazky v zadním nárazníku kombinované s mlhovkou a couvacím světlem zlepšují viditelnost.
Zadní deflektor Výrazným prvkem zadní části i20 Active je deflektor ve střední části nárazníku, který podtrhuje dobrodružného ducha vozu.
Zadní nárazník Zadní nárazník spolu s ostatními prvky navazuje na styl a charakter vozu a tvoří perfektní celek.
 • Zadní spojler s LED brzdovým světlem Zadní spojler s LED brzdovým světlem
  Zadní spojler s LED brzdovým světlem zvyšuje bezpečnost a stylově doplňuje aerodynamický zadní spojler a elegantní víko zavazadlového prostoru.
 • Ochranné plastové lemy blatníků Ochranné plastové lemy blatníků
  Lemy blatníků chrání vůz před drobnými poškozeními a dodávají mu robustní charakter.
 • Ozdobné víko palivové nádrže Ozdobné víko palivové nádrže
  Příjemný detail ladí s ostatními chromovými prvky vozu.
 • Vnější chromované kliky dveří Vnější chromované kliky dveří
  Ergonomicky tvarované vnější kliky v chromovém provedení perfektně doplňují boční linii dveří a vyzdvihují smysl pro detail.
 • Vnější zpětná zrcátka s LED ukazateli směru Vnější zpětná zrcátka s LED ukazateli směru
  Směrová světla z LED diod, integrovaná do vnějších elektricky sklopných a vyhřívaných zpětných zrcátek, zlepšují viditelnost a zdůrazňují dynamický vzhled vozu.
VŠE,
CO MŮŽETE POTŘEBOVAT
Interiér vyhotovený z pečlivě vybraných materiálů, vytvářejících prvotřídní prostředí, obsahuje moderní prvky výbavy, které zpříjemní Vaší cestu za dobrodružstvím. Nebudete chtít vystoupit.

Přední část interiéru

Přední část interiéru Hyundai i20 Active
Přístrojový panel Supervision s TFT displejem
Přístrojový panel Supervision s TFT displejem Přístrojový panel modelu i20 Active s intuitivním ovládáním je vybaven TFT displejem s vysokým rozlišením, který nabídne optimální viditelnost a přehlednost. Propracovaný a ergonomický design s přehlednými ukazateli doplňuje příjemné LED podsvícení.
Ovládání na volantu
Ovládání na volantu Ruce na volantu a oči na silnici! A ještě zvládnete spoustu dalších věcí. Uživatelsky přívětivé ovládací prvky na volantu umožňují snadno upravovat hlasitost, vyřizovat telefonáty, používat palubní počítač a obsluhovat tempomat.
Navigační systém s LIVE Services
Navigační systém s LIVE Services Dotykový displej s vysokým rozlišením umožňuje pohodlně sledovat informace navigačního systému současně s audiosystémem. Nově je vybaven službou LIVE services, která v reálnem čase informuje o aktuální dopravní situaci, měřených úsecích na trase, POI - bodech zájmu, zobrazuje počasí ve zvolených lokalitách apod.
Chlazená schránka spolujezdce
Chlazená schránka spolujezdce Máte žízeň? Vychutnejte si studený nápoj z odkládací přihrádky s funkcí chlazení, která je užitečná na dlouhých cestách.
Vyhřívaný volant a sedadla
Vyhřívaný volant a sedadla Přijdou opravdu vhod, když se vydáte na cestu za chladného zimního rána. Vyšší výbavy nabídnou 3stupňové vyhřívání předních sedadel a vyhřívání volantu.
Přístrojový panel Supervision s TFT displejem

Přístrojový panel modelu i20 Active s intuitivním ovládáním je vybaven TFT displejem s vysokým rozlišením, který nabídne optimální viditelnost a přehlednost. Propracovaný a ergonomický design s přehlednými ukazateli doplňuje příjemné LED podsvícení.

Přístrojový panel Supervision s TFT displejem Zavřít
Ovládání na volantu

Ruce na volantu a oči na silnici! A ještě zvládnete spoustu dalších věcí. Uživatelsky přívětivé ovládací prvky na volantu umožňují snadno upravovat hlasitost, vyřizovat telefonáty, používat palubní počítač a obsluhovat tempomat.

Ovládání na volantu Zavřít
Navigační systém s LIVE Services

Dotykový displej s vysokým rozlišením umožňuje pohodlně sledovat informace navigačního systému současně s audiosystémem. Nově je vybaven službou LIVE services, která v reálnem čase informuje o aktuální dopravní situaci, měřených úsecích na trase, POI - bodech zájmu, zobrazuje počasí ve zvolených lokalitách apod.

Zavřít
Chlazená schránka spolujezdce

Máte žízeň? Vychutnejte si studený. nápoj z odkládací přihrádky s funkcí chlazení, která je užitečná na dlouhých cestách.

Chlazená schránka spolujezdce
Zavřít
Vyhřívaný volant a sedadla

Přijdou opravdu vhod, když se vydáte na cestu za chladného zimního rána. Vyšší výbavy nabídnou 3stupňové vyhřívání předních sedadel a vyhřívání volantu.

Vyhřívaný volant a sedadla
Zavřít
 • Inteligentní klíč a startování tlačítkem Inteligentní klíč a startování tlačítkem
  Když máte s sebou – ať už v kapse nebo v tašce – chytrý klíč, můžete vůz nastartovat pouhým stiskem tlačítka bez použití klíče.
 • Nastavitelné sedadlo řidiče Nastavitelné sedadlo řidiče
  Pomáhá řidiči snadněji nalézt optimální polohu při řízení.
 • Konektivita (AUX a USB) Konektivita (AUX a USB)
  Porty AUX a USB umožňují snadné připojení všech typů mobilních zařízení s oblíbenou hudbou, včetně chytrého telefonu a MP3 přehrávače. Stačí připojit a přehrávat.
 • Přihrádka na brýle Přihrádka na brýle
  Součástí stropní konzoly s lampičkami na čtení je i přihrádka určená hlavně pro odkládání drobných předmětů, jako jsou např. sluneční brýle.
 • Držáky napojů
  Jsou prakticky umístěny mezi předními sedadly.

Aplikace Hyundai Access Point zrychlí připojení s LIVE Services

Navigační systém vozu je vybaven službou LIVE Services, která v reálném čase informuje o aktuální dopravní situaci, měřených úsecích na trase, POI - bodech zájmu, zobrazuje počasí ve zvolených lokalitách apod. To vše při nízké náročnosti na Vaše datové připojení.

Pokud jste uživatelem vozu vybaveného LIVE Services, stáhněte si aplikaci Hyundai Access Point App pro operační systém Android, která zrychlí a zvýší komfort připojení navigačního systému ke službě LIVE Services prostřednictvím WiFi hotspotu Vašeho smartphonu.

Hyundai Access Point App automaticky aktivuje přístupový bod (hotspot) Vašeho smartphonu při nastartování vozu Hyundai a zajistí tak jeho spojení s navigačním systémem. To Vám umožní využívat výhod služby LIVE Services napřímo, aniž byste museli pokaždé ručně nastavovat připojení smartphonu. Po opuštění vozu se WiFi hotspot opět deaktivuje.

Po stažení a instalaci aplikace se na displeji smartphonu objeví průvodce, který Vás provede prvotním nastavením připojení.

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY, VYSOKÝ VÝKON
Zážehový motor T-GDI 120, poznejte sílu turbomotoru.
 • Zážehový motor
  T-GDI 120

  Novinkou v nabídce motorů je kultivovaný zážehový tříválec T-GDi ve dvou výkonových verzích od 100 do 120 koní. Pohonné jednotky poskytují maximální točivý moment od 153 až 172 Nm a přitom si zachovávají výhody motoru o malém objemu, jakými jsou hospodárnost a nízké emise.

  Max. výkon
  120 k
  Max. točivý
  moment
  172 Nm
 • Zážehový motor
  1.4 MPi

  Motor 1.4 MPi poskytuje maximální výkon 100 k při 6 000 ot./min. Nejvyššího točivého momentu 134 Nm dosahuje při 3 500 ot./min.

  Max. výkon
  100 k
  Max. točivý
  moment
  134 Nm
 • 6stupňová převodovka 6stupňová převodovka
  Šestistupňová manuální převodovka je součástí standardní výbavy a ve spolupráci s pohonnými jednotkami 1,4i i 1,0 T-GDi dodává vozu potřebnou dynamiku.
 • Pedály z lehké slitiny Pedály z lehké slitiny
  Sportovní protiskluzové pedály z lehké slitiny Vám zaručí sportovní vzhled i jedinečný zážitek z jízdy.
MYSLÍTE NA BEZPEČNOST? TADY JE ODPOVĚĎ
Řeč je o bezpečnosti vás a vaší rodiny.
i20 nabídne veškeré technologie pro vaši ochranu.
 • Systém varování při opuštění jízdního pruhu LDW

  Kamera umístěná v horní části čelního skla monitoruje čáry vyznačující jízdní pruhy na vozovce a upozorňuje řidiče, pokud vozidlo vybočí z pruhu bez znamení o změně směru jízdy.

  Systém varování při opuštění jízdního pruhu LDW
 • Systém monitorování tlaku v pneumatikách TPMS

  Systém monitorování tlaku v pneumatikách TPMS sleduje tlak ve všech čtyřech pneumatikách a informuje vás v případech, kdy je tlak příliš nízký.

  Systém monitorování tlaku v pneumatikách TPMS
 • Asistent rozjezdu do kopce HAC

  Tento systém detekuje prudké svahy a automaticky aktivuje brzdy, aby zabránil zrádnému couvnutí, při rozjezdu do svahu.

  Asistent rozjezdu do kopce HAC
 • Statické přisvěcování do zatáček SBL

  Statické přisvěcování do zatáček SBL zlepšuje viditelnost tím, že při zatáčení lépe osvětluje prostor před vámi, takže můžete snadněji zpozorovat překážky a chodce.

  Statické přisvěcování do zatáček SBL
 • Šest airbagů Šest airbagů
  Airbag řidiče a spolujezdce, přední boční airbagy a přední a zadní okenní airbagy Vás a Vaše spolucestující chrání v případě nárazu z jakéhokoli směru.
 • Parkovací asistent Parkovací asistent
  Parkovací asistent zajišťuje bezpečné parkování bez zbytečného stresu prostřednictvím ultrazvukových senzorů, které zvukově a vizuálně upozorňují na blížící se překážky.
Menu